Interwencja służb ratunkowych po wypadku samochodowym koło Ustronia Morskiego

Mniej niż 60 minut temu, służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie dotyczące poważnego wypadku drogowego. Informacja pochodziła z samochodu Audi, a sytuacja wskazywała na pilną potrzebę podjęcia działań ratowniczych dla osób uwięzionych wewnątrz pojazdu.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Stojkowo, w pobliżu skrzyżowania z drogą do Ustronia Morskiego. Kierujący samochodem marki Audi stracił kontrolę nad swoim pojazdem, który w rezultacie znalazł się poza jezdnią. Pechowo, auto przewróciło się na bok i wbiło się w ziemię, co uniemożliwiło otworzenie drzwi.

Na miejsce niezwłocznie udali się strażacy z pobliskiego Stojkowa, Dygowa oraz z Kołobrzegu. Po dotarciu na miejsce wypadku, podnieśli przewrócone auto i uwolnili drzwi, umożliwiając dostęp do poszkodowanych.

Po wydostaniu osób z rozbitego samochodu, medycy ratunkowi przystąpili do udzielania pomocy. W samochodzie znajdowało się czterech pasażerów – dwóch mężczyzn i dwie kobiety. Do szpitala przetransportowano jedną kobietę oraz jednego mężczyznę.