Niezrozumiała przemoc na ulicach Trzebiatowa: Młody człowiek został ugodzony nożem

Tragiczne wydarzenia rozegrały się na ulicach Trzebiatowa, kiedy to 31-letni mężczyzna niespodziewanie zaatakował 25-letniego mężczyznę, zadając mu cios nożem w okolicę klatki piersiowej. Incydent miał miejsce wczoraj, nieco przed godziną 18:00, w pobliżu ulicy Kilińskiego.

Było to zaledwie o włos od tragedii, jak informuje rzecznik prasowy Wojewódzkiego Sztabu Powiatowego Ratownictwa w Szczecinie, Paulina Heigel. Ofiarą brutalnego ataku okazał się 25-letni mężczyzna, którego rana kłuta na klatce piersiowej wymagała natychmiastowego zabezpieczenia. Pomimo powagi sytuacji, poszkodowany był przytomny i stabilny, a następnie został przetransportowany do szpitala.

Sprawca – 31-letni mieszkaniec gminy Trzebiatów – nie uniknął sprawiedliwości. Jak podaje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gryficach, podkomisarz Zbigniew Frąckiewicz, z danych policyjnych wynika, że po ataku 31-latek opuścił miejsce zdarzenia. Jednak dzięki szybkiej interwencji policji i działań prowadzonych pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Gryficach, napastnik został zatrzymany i zabezpieczony w areszcie.