Poranna kolizja na przejeździe kolejowym w Ustroniu Morskim: 44-latek ukarany grzywną

Poranne zdarzenie na przejeździe kolejowym między Kołobrzegiem a Ustroniem Morskim zbulwersowało lokalną społeczność. Kierujący samochodem marki Renault, nie zdążył wyhamować przed innym pojazdem, co doprowadziło do zderzenia. W rezultacie, pojazd, w który uderzył, został przekręcony w pobliżu urządzenia kontrolującego zwrotnicę. W wyniku tego incydentu doszło również do uszkodzenia słupa z kamerą monitoringu.

Zniszczenia obu pojazdów były znaczne. Incydent nastąpił w momencie, gdy pociąg zmierzał w stronę Koszalina. Z zebranych przez nas informacji wynika, że przyczyną tego zdarzenia było zaśnięcie kierowcy za kierownicą, co wyjaśnia brak hamowania i skutkujące tym poważne zniszczenia.

Służby ratunkowe, w tym medycy wraz z policją i strażakami, natychmiast rozpoczęły prace na miejscu zdarzenia. Obecnie, służby kolejowe są odpowiedzialne za zabezpieczenie miejsca zdarzenia.

Mężczyzna kierujący Renault, który ma 44 lata, został ukarany grzywną w kwocie 1500 zł. Jest to konsekwencja jego nieodpowiedzialnej jazdy, która doprowadziła do tego niebezpiecznego zdarzenia.