Poważny wypadek drogowy na szosie krajowej nr 25

W ostatnią sobotę października, a dokładniej 21. dnia tego miesiąca, o godzinie 16:10 wpłynęło do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim zgłoszenie o niepokojącym incydencie. Informacja dotyczyła kolizji drogowej, do której doszło na szosie krajowej o numerze 25. Właśnie tam, na trasie prowadzącej do miejscowości Niechorz, znanej z gminy Sępólno Krajeńskie, miało miejsce to niefortunne zdarzenie.

Zaangażowane w operację służby postanowiły skierować na miejsce dwa zastępy specjalistów z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej działającej w Sępólnie Krajeńskim. Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że przyczyną całego zajścia było dachowanie samochodu osobowego. Chodziło o pojazd marki Citroen, który niespodziewanie znalazł się w tak niebezpiecznej sytuacji.

Wewnątrz samochodu podróżowały dwie pasażerki – kobiety, które musiały zostać natychmiast przetransportowane do najbliższego szpitala. Przez cały czas, kiedy trwała akcja ratunkowa, ruch na drodze krajowej numer 25 był znacznie utrudniony.