Przerażający odkrycie w wodzie – zgłoszenie o znalezieniu zwłok ludzkich

W pewnym strasznym zdarzeniu, które miało miejsce wieczorem, nadeszło niepokojące zgłoszenie do lokalnej policji w Gryficach. Jak przekazał rzecznik tej formacji, Zbigniew Frąckiewicz, jednostka otrzymała informację o makabrycznym odkryciu.

Od dyżurnego w gryfickim komisariacie wpłynęło zgłoszenie o znalezieniu ludzkich zwłok, które znajdowały się w wodach Trzebiatowa. Komendant Frąckiewicz zaznaczył jednak, że ze względu na dobro śledztwa i trwające czynności procesowe, więcej szczegółów nie może ujawnić. Potwierdził jedynie fakt, że będzie prowadzone dochodzenie w tej sprawie.

Mimo że policjant nie zdecydował się podać jakiejkolwiek innej informacji, portal podał kilka dodatkowych szczegółów. Zgodnie z ich doniesieniami, wydobyte z wody ciało mężczyzny było pozbawione głowy.

Na miejscu prowadzone są obecnie prace przez Grupę Wodno-Nurkową z Koszalina. Ich zadaniem jest poszukiwanie brakującej części ciała. Jednocześnie sprawą zajmuje się prokuratura, która prowadzi śledztwo w tej bulwersującej sprawie.