Studio Kołobrzeg podsumowuje wydarzenia tygodnia i prezentuje nowości w infrastrukturze transportu

Podczas ostatniej dyskusji w „Studio Kołobrzeg”, poruszono wiele interesujących i istotnych tematów, które dotyczą naszego miasta i okolicznych regionów. Naszym celem jest zawsze dostarczenie najbardziej aktualnych i najważniejszych informacji dla mieszkańców i przyjezdnych turystów.

Tradycyjnie, każdego piątku, zapewniamy podsumowanie nadchodzących wydarzeń sportowych na weekend. Tym razem materiał prezentowany był przez Mariusza Wolańskiego, który zawsze dba o to, abyście byli na bieżąco z najważniejszymi sportowymi rozgrywkami.

Kolejną kwestią, którą omawialiśmy, było wprowadzenie trzech nowych przystanków kolejowych przez PKP w Kołobrzegu. To duże udogodnienie dla mieszkańców i turystów, którzy będą mogli skorzystać z bardziej komfortowej podróży do i z Kołobrzegu, jadąc w kierunkach Szczecina, Koszalina czy Białogardu.

Wybór lokalizacji tych nowych przystanków nie był przypadkowy. Nie były one wyznaczone przez Polskie Linie Kolejowe, ale wynikały z sugestii lokalnej społeczności i instytucji związanych z miastem. Małgorzata Abramowicz, z naszego zespołu, sprawdziła, na jakim etapie są prace związane z tą inwestycją PKP.