Zidentyfikowanie ciała zaginionego studenta ze Szczecina, odnalezionego w Kołobrzegu

Po miesiącu intensywnych poszukiwań, policja w końcu zidentyfikowała ciało mężczyzny, które zostało odnalezione w Kołobrzegu. Tym mężczyzną okazał się być Sebastian J., student ze Szczecina, którego zaginięcie zgłoszono miesiąc temu. Informację tę potwierdziła sierżant sztabowy Karolina Seemann, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu, w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

Ciało Sebastiana J. zostało wydobyte 11 grudnia z Kanału Drzewnego, znajdującego się przy Marinie Solnej w Kołobrzegu. Taką informację przekazała do wiadomości publicznej sierż. szt. Seemann. Jak dodaje, wszystko wskazuje na to, że śmierć 24-letniego mężczyzny była tragicznym nieszczęśliwym wypadkiem.

Sebastian J., 24-letni student z Szczecina, zaginął w nocy z 10 na 11 listopada 2023 roku. Ostatni raz widziano go około godziny 2:00 w nocy, kiedy to opuszczał klub „Underground”, zlokalizowany w jednym z kołobrzeskich hoteli. Od tamtej pory nie wrócił do miejsca, w którym nocował, a także nie pojawił się już ani w swoim mieszkaniu w Szczecinie, ani na uczelni. Poszukiwania prowadzone były przez jednostki policji z Kołobrzegu i Szczecina.