Co z parkiem rozrywki w Mrzeżynie?

Już w 2020 roku mogliśmy usłyszeć o planach budowy parku rozrywki w Mrzeżynie. Dziś jesteśmy już w roku 2023, a parku dalej nie ma. Co poszło nie tak?

Na Pomorzu zdecydowanie brakuje parku rozrywki. Choć jest to jeden z najchętniej odwiedzanych przez turystów regionów, to wciąż istnieją duże braki w infrastrukturze. Plany inwestycyjne, o których mowa była dwa lata temu, rzuciły promyk nadziei na tę kwestie. Niestety, można odnieść wrażenie, że na planach się skończyło. Realizacja idzie bardzo opornie.

Kto skorzysta na parku rozrywki?

Kto najbardziej skorzysta na budowie parku rozrywki? Dochodzi tu do sytuacji „win-win”, ponieważ taka budowa przyniesie korzyści zarówno dla przedsiębiorców, jak i turystów. Ci pierwsi będą mogli dużo zyskać na inwestowaniu w rozrywki. Ci drudzy zaś będą mogli wrócić ze wspaniałymi wspomnieniami i poczuciem ciekawego wykorzystania czasu.

Choć parku rozrywki jeszcze w Mrzeżynie nie ma, to wciąż są inne rzeczy, które warto zobaczyć. Między innymi istnieje kilka ciekawych restauracji, w których można zjeść dobre jedzenie i poczuć niepowtarzalną atmosferę. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, w jakich restauracjach w Mrzeżynie warto jeść.