Gdzie warto jeść w Mrzeżynie? – 5 najciekawszych restauracji

Mrzeżyno jest małą miejscowość, gdzie życie rozpoczyna się wiosną, a kończy jesienią. Typowa miejscowość letniskowa, gdzie każdego roku spotkać można wielu turystów, poszukujących ciszy i spokoju.

Oprócz dobrze rozwiniętej bazy noclegowej, nie brakuje tu apetycznych smażalni, jakie należy odwiedzić, jeżeli ktoś chce smacznie zjeść.

Popularne restauracje w Mrzeżynie

Branża gastronomiczna w tej miejscowości ma wiele do zaoferowania. Wśród topowych lokali, jakie cieszą się dobrą opinią wśród klientów, można wymienić:

  1. Letniskową Restaurację – miejsce z tradycjami, które również nawiązuje do tego, co polska, dobra kuchnia ma najlepszego do zaoferowania. Ryby tutaj są zawsze świeże. Niezależnie od tego, z jaką porą roku ma się do czynienia. W menu znaleźć można również dania kuchni europejskiej i śródziemnomorskiej.
  2. Smażalnia nad Regą – miejsce, jakie skupia się wyłącznie na daniach rybnych, jakie pochodzą z własnego połowu. Klienci, którzy już tam zjedli przyznają się, że ceny są tu także na przyzwoitym poziomie.
  3. Bar Portowy – jak sama nazwa wskazuje, lokal znaleźć można w porcie. Specjalizacja to dania rybne. Wszystkie ryby są smażone i wędzone na miejscu, co gwarantuje ich niesamowicie świeży smak.
  4. Mąż Łowi, Żona Smaży – miejsce, które powstało w 1977 roku, więc można powiedzieć, że świetna propozycja dla tradycjonalistów. Lokal może pochwalić się własnym kutrem MRZ-17, skąd serwowane są właśnie dania.
  5. Smażalnia U Rybaka Mariana – swoja nazwa lokalu, gdzie spotkać można dania rybne, ale także kuchnię polską. Chyba jedyne takie miejsce, gdzie ryby serwowane są pod wszelkimi postaciami.

One thought on “Gdzie warto jeść w Mrzeżynie? – 5 najciekawszych restauracji

Dodaj komentarz