Samorząd Mieszkańców nr 11 w Nakle nad Notecią organizuje 11-dniową wycieczkę do Dźwirzyna

Rada Samorządu Mieszkańców nr 11 z Nakła nad Notecią serdecznie zachęca do udziału w 11-sto dniowej wycieczki do Dźwirzyna. Jest to doskonała okazja do spędzenia czasu na relaksie i odpoczynku nad morzem.

Koszt wycieczki, który wynosi 1540 PLN od osoby, obejmuje różne elementy pobytu. W cenę wyjazdu wliczone zostało przemieszczenie się autokarem, pełne wyżywienie od obiadu w dniu przyjazdu po kolację w dniu powrotu oraz zakwaterowanie. Nocleg zorganizowany został w ośrodku położonym w bliskiej odległości od plaży i głównej ulicy spacerowej.

Planowany start do Dźwirzyna jest przewidziany na poniedziałek, 5 sierpnia 2024 roku. Autokar odjeżdża o godzinie 6:00 rano, a miejsce zbiórki to NZOZ Medicus na ul. Szkolnej. Powrót planowany jest na 15 sierpnia, z wyjazdem z Dźwirzyna po kolacji i przewidywanym przybyciem do Nakła około godziny 23:30.

Zgłoszenia do udziału w wycieczce przyjmowane będą w sali Nakielskiego Ośrodka Kultury. Zapisy odbędą się w dniach 3 czerwca oraz 8 lipca 2024 roku, o ile jeszcze będą dostępne miejsca, w godzinach od 14:30 do 15:30. Ilość miejsc jest ograniczona, więc warto zapisać się jak najszybciej.

Dodatkowo, wszelkie pytania i wątpliwości można rozwiać kontaktując się pod numerem telefonu: 887 108 595.